دسته‌بندی نشده

راهنمای لوستر، روشنایی و دکوراسیون خانه

وقتی زمان خرید هدیه برای دوستان و عزیزانتان فرا رسیده است ، ممکن است فرصت های خرید بی پایان احساس طاقت فرسایی کند. یک ایده عالی برای هدیه نیاز به احساس شخصی بودن دارد ، اما باید با سلیقه گیرنده شما مطابقت داشته باشد. این باید ضمن ایجاد یک هدف عملی ، هیجان را القا کند. و مهمتر اینکه ، باید در بودجه هدیه دادن شما جای بگیرد.

از آنجا که بسیاری از ما در این فصل وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، هدایای خانه ایده ای هوشمندانه تر از گذشته است! هنگام خرید هدایای خانگی ، توصیه می کنیم از قبل محدوده بودجه تقریبی را تعیین کنید. از این رو ، شما می دانید که کدام دسته از دکوراسیون منزل ، مبلمان و وسایل نورپردازی با آنچه شما قصد دارید صرف کنید ، مطابقت دارند و باعث صرفه جویی در وقت مرور می شوند.

این راهنمای هدایای خانگی برای تعطیلات 2020 شما را با پیشنهادهای دسته بندی محصولات در محدوده قیمتی 100 هزار تومان تا 50 میلیون تومان می کند. fakharlight.ir به شما کمک می کنیم جستجوی خود را آغاز کنید و راهنمایی های تخصصی برای پیش بینی نیازهای خانه گیرنده هدیه خود را ارائه می دهیم. استرس خرید را پشت سر بگذارید و از روند چیدن هدیه ای شیک که فراموش نمی کنند لذت ببرید!

به خانه های خود روشنایی هدیه بدهید و مبل ها رو بروز کنید

اولین تعطیلات در یک خانه جدید همیشه اوقات خاصی دارد! چه در حال خرید هدیه ای برای تعطیلات خانه ساز برای خانه داران جدید یا تازه عروس ها باشید ، به آنها هدیه ای برای نورپردازی یا مبلمان ارتقا دهید یک ایده مهم برای هدیه است. این دسته از هدایا برای کسانی که طعم طراحی خانه دریافت کنندگان خود را بسیار خوب می دانند آسان ترین کار خواهد بود. اگر برای یک آشنایی راحت تر در حال خرید هستید ، ممکن است بخشهای دیگر این راهنما مفیدتر باشند.

در حالی که ثبت نام عروسی و مهمانی های خانه داری ممکن است بسیاری از وسایل کوچک و دکوراسیون مورد نیاز خانواده ها هنگام راه اندازی خانه را پوشش دهد ، صاحبان خانه های جدید هنوز هم اغلب یک لیست طولانی از به روزرسانی یا بازسازی دارند تا فضای زندگی آنها مطابق با سلیقه شخصی آنها باشد.

به همین ترتیب ، هدایای مبلمان می توانند راهی مفید برای کمک به تجهیز خانه جدید باشند. اگر می خواهید برای یک اتاق در حال حاضر خالی یک قطعه باشکوه به آنها بدهید ، یک میز ناهار خوری یا میز کار در منزل یک انتخاب عالی است. برای صاحبان خانه که روند طراحی خانه خود را بیشتر دنبال می کنند ، لهجه های شیک مانند نیمکت ، میزهای کناری، عسلی ، آباژور و لوازم تزیینی به خوبی کار خواهند کرد.

نکته: برای تعیین مشخصات فنی خرید نور ، مانند ارتفاع سقف یا ملاحظات سیم کشی برق ، ممکن است لازم باشد با فخارلایت تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ملاحظات مربوط به نورپردازی فنی با توجه به نوع وسایل و اتاق ها ، راهنمایی ها و نکات طراحی ما را بررسی کنید و یا با بخش خدمات مشتری ما در مورد محصولات خاص تماس بگیرید.

یک لوستر شیک ، چراغ آویز یا چراغ سقفی که می تواند جایگزین وسایل سازنده شود ، ایده هدیه ای روشن برای صاحبان خانه های جدید است. دادن یک وسیله روشنایی ظریف به آنها می تواند هزینه های نوسازی اتاق مرکزی مانند اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا سرسرا را خرج کند. و  می تواند یادآوری ویژه ای از رابطه شما با خانواده ایجاد کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *